https://space-m.com.ua/o-kompanii
Про компанію

Про нас

alt

Space-M

Зв`язатись із намиЗв`язатись із намиЗв`язатись із нами

Ми, компанія SPACE-M, пропонуємо своїм клієнтам повний спектр рекламних послуг і комплексний супровід рекламних проектів.

Наявність солідної бази готових кейсів, легко адаптуємих під поточні потреби, а також досвід і професіоналізм співробітників дозволяють нам в найкоротші терміни вирішувати завдання клієнтів, отримуючи стабільно високі результати від проведених кампаній.

Сформований за 12 років роботи на ринку потужний маркетинговий інструментарій дозволяє нам в найкоротші терміни розгортати наймасштабніші рекламні кампанії, як регіонального, так і загальнодержавного охоплення.

У розпорядженні компанії більше 230 тисяч доступних для розміщення рекламних конструкцій різних форматів. Що дозволяє чітко диференціювати завдання і точно фокусуватися на комунікації з необхідною замовнику цільовою аудиторією. Уникаючи тим самим неефективного розпорошення бюджету.

Менеджер компанії здійснює супровід та консультативну підтримку клієнтів на всіх етапах реалізації рекламної кампанії. Починаючи від підбору адресних програм і закінчуючи підготовкою фінансових документів.

Здійснюємо:

 • допомогу у створенні сценаріїв для ефективних рекламних сюжетів
 • адаптацію існуючих макетів під необхідні формати
 • друк поліграфічної продукції у власній сучасній друкарні
 • технічну консультацію і підтримку в нестандартних проектах

Обладнання нашої друкарні дозволяє виготовляти широкий спектр рекламної продукції – від візитки до брендмауера. Зокрема здійснюємо наступні види друку:

 • цифровий друк візиток, буклетів, листівок, флаєрів, журналів
 • широкоформатний друк бордів на папері блюбек, плакатів сітілайт, скролів поліман, банерній тканині, плівці оракал
 • сублімаційний друк на тканині

Переваги співпраці з нами:

 • Досвід більш ніж 5000 успішних кампаній
 • Пропонуємо тільки найефективніші рішення зі справедливим співвідношенням ціни і якості
 • Висока швидкість відгуку і реалізації проектів
 • Професійний супровід на всіх етапах проекту
 • Відмінна технічна і ресурсна база
 • Висока кваліфікація співробітників

Ми пропонуємо тільки самі ефективні і вигідні рішення! Переконайтеся самі!

Наші клієнти про нас

Рекомендації

ТОВ «Редакція газети «Все про бухгалтерський облік»
Директор ТОВ «Редакція газети «Все про бухгалтерський облік» Слободянюк З.В.
Наша компанія ТОВ "РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ "ВСЕ ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК" звернулась за послугами зовнішньої реклами до  агентства СПЕЙС-М. За час нашої співпраці  персонал  агенції якісно надавав  консультації  та необхідні   професійні навички у рекламній галузі. Послуги були надані вправно та  в  точно обговорений термін. Керівництво нашої компанії  задоволено кінцевим результатом спільної робочої взаємодії з агенцією. Особливу вдячність висловлюємо менеджерам за увагу, чітке розуміння поставлених цілей та швидкість виконання. Ми рекомендуємо команду  СПЕЙС-М, як відповідальних, виконавчих та компетентних працівників в рекламній індустрії." З повагою, Колектив газети «Все про бухгалтерський облік»    
Rolandus Union International
Президент МАЛК RUI Андрей Устинов

Колектив нашої компанії висловлює подяку співробітникам агентства «Спейс-М» за оперативність, ефективне розміщення і підготовку до реалізації проекту. Ми залишилися задоволені рівнем сервісу і професіоналізму команди «Спейс-М». Всі поставлені завдання були виконані відповідно до наших очікувань в обумовлені терміни. Приємним бонусом стали додаткові знижки для постійних клієнтів. Надалі обов'язково будемо звертатися до Вас.

Можемо рекомендувати ТОВ «Спейс-М» як добропорядного партнера.

Международный университет логистики и транспорта во Вроцлаве
Агентство Спейс-М было нашим подрядчиком в реализации проекта по наружной рекламе для нашей промо-кампании. Отметим доброжелательное отношение и профессиональную реакцию на наши правки и пожелания. Мы благодарим Спейс-М за индивидуальный подход и оригинальные идеи для решения наших маркетинговых задач. Отдельно можем отметить работу менеджеров, оперативность и отзывчивость, а так же профессиональный подход ко всем процессам. Проект был сдан в оговоренные сроки с минимальной затратой времени нашего маркетолога на переговоры и выбор локаций, за что выносим отдельную благодарность.
La Vida

Выносим благодарность агентству Спейс-М за качественно проведённую рекламную кампанию. Все наши пожелания были восприняты сотрудниками ответственно и воплощены самым профессиональным образом. Стояла задача повысить узнаваемость бренда и привлечь клиентов. Менеджеры компании предложили подходящие решения, и подобрали для нас рекламные плоскости с хорошим трафиком автомобилей и высокими показателями эффективности.

Рекомендуем ТОВ Спейс-М как надежного партнера.