https://space-m.com.ua/kategoriyi-produktsiyi/brandmaueri
Брандмауери

Цей рекламний носій відрізняється солідними габаритами і встановлюється на фасадах різних будівель і споруд. Як правило, брандмауери займають всю доступну поверхню стіни, тому і їх розміри варіативні. Найчастіше застосовуються в масштабних рекламних кампаніях, іміджевої спрямованості, так як здатні забезпечити дуже широке охоплення аудиторії і запам’ятовування на підсвідомому рівні інформації яка транслюється.

Залежно від величини поверхні розміщення брандмауери істотно відрізняються між собою за площею: вона може складати і 30 м2 і 800 м2. Що, відповідно, сильно впливає на вартість розміщення реклами, в кожному конкретному випадку.

В процесі монтажу / демонтажу також може бути задіяна спеціальна техніка чи професійні альпіністи.

Відповідно і вартість розміщення реклами збільшується в залежності від місця, величини конструкції і вартості монтажних робіт.

При цьому жоден інший рекламний носій не здатний забезпечити таку дальність огляду рекламної інформації як брандмауер.

В якості основи брандмауера використовують надміцні полімерні матеріали (як правило, ПВХ або вінілові сітки). Для повноколірного широкоформатного друку застосовують спеціальне обладнання та високоякісні, стійкі до атмосферних впливів фарби. Для досягнення необхідного ефекту не тільки в світлий, але і в темний час доби, в конструкції брандмауера необхідно передбачити можливість зовнішнього підсвічування.